Hakkımızda - Prokaps_Kursungecirmez_Cam

Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Hakkımızda

Hakkımızda
"Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim!" demeyiz. Evet, hayalinizi dinleriz fakat uygulanabilirliğini araştırır ve projelendiririz. Gerçekten size kazandıracak çözümler üretip, firmanızın güçlenmesi için ihtiyaç duyduğunuz hususları analiz eder "İşinize Yarar" Profesyonel çözüler ve hizmetler sağlarız.

Tek bir konuda hizmet almak için bizi tercih edenler, bizimle tanıştıktan sonra tüm ihtiyaçlarına çözüm bulabiliyorlar. Biz onlara "Mutlu Müşteri" diyoruz. Bizden hizmet almaya başladıkça ve kendi markalarındaki farkı gördükçe müşterilerimizde bunu doğruluyor. Yaptırılan çalışmaların hepsinde; "ilk önce sizi ve size kazandıracaklarımızı" düşünüyoruz. Çünkü bizim işimiz sizin işlerinize profesyonel çözümler sunmak.

Bu yüzden sitemize girip bize zaman ayırıyorsanız söze önce sizin zamanınızı hak edecek farklılıklarımız olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Büyüyen iş potansiyelimiz ile birlikte Prokaps 2017 yılı itibari ile Kurşungeçirmez Cam ve Kurşungeçirmez Alüminyum Doğrama konusunda büyük bir yatırım yaparak Savunma Sanayinde tadarik için yerini almıştır.
 
Sanayide tekniğine uygun, kaliteli ve zamanında boya uygulaması ihtiyacı ve talebi doğrultusunda Prokaps 2017 yılında Başkent Organize Sanayi Bölgesinde 20.000 m2 arazi üzerine kurulu 14.000 m2 kapalı alana sahip kumlama ve boya uygulama tesisini faaliyete geçirmiştir. Tesis tamamen kumlama yüzey hazırlığı - kaplama ve boya uygulamalarına ağırlığını vermiştir.
 
Boya uygulama tesisinde Boya uygulamasının sağlıklı yapılabilmesi için uygun yüzey işlem yapılması gereği bilinci ile yaklaşık 2500 m2 alan yüzey işleme alanına ayrılmıştır. Otomatik, yarı otomatik kumlama tesisleri ile şartnamelerde belirtilen yüzey işlem kalitelerini sağlamaktadır.
 
Tesis 20 tona kadar yatay düşey taşıma kapasitesi ile ağır sanayi boya uygulamaları için önemli bir kapasiteye sahiptir. Konveyör hattı ve fırınları ile adetli imalatlar için çok hızlı boya uygulaması yapabilmektedir.
 
Yüksek performanslı boya uygulamalarını uluslararası projelere ve müşterilerine yapmaktadır. Boya uygulaması yapılan işlerin çok önemli bir bölümü yurt dışına gönderilmektedir. Uluslararası müşterilerin beklentisi doğrultusunda sunulan hizmetin kalitesi günden güne daha da artmaktadır.
 

Ziyaretimize gelen tedarikçilerimiz, sektör temsilcileri ve değerli müşterilerimizin takdirini kazanan yeni iş yerimizde, artan kapasitemiz ve yenilenmiş teknolojimiz, yeni makinelerimiz ve en önemlisi genişleyen profesyonel kadromuz ile müşterilerimize çok daha iyi bir hizmet verebilmeyi hedefledik.  
 
12 yıllık geçmişimizde istikrarlı bir şekilde bu değişimlere imza atmamızı sağlayan ve bizlere emekleri geçen çok değerli tüm çalışanlarımıza, çok değerli tüm müşterilerimize ve çok değerli tüm tedarikçilerimize teşekkür etmek isteriz.

Kurulduğu günden itibaren konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Savunma Sanayi sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Prokaps gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Denizcilik, Havacılık ve Savunma Sanayi, sektörlerinin otoriteleri tarafından onaylıdır. Ayrıca şirketimiz NATO, NAMSA ve BUNDESPOLİZEİ gibi kat’ı kuralları olan otoriteler için ürün üretmektedir.
Başarı Faktörlerimiz
1.Operasyonel Mükemmellik /  Ürün kalitesi ve lojistik performans
2.Rekabetçilik /  Maliyet kontrolü ve kaynakların doğru kullanımı
3.Gelişme ve küreselleşme / Yeni pazarlar, yeni müşteriler
4.Yeni teknolojiler ve buluş /  Beceri ve uzmanlığın sürekli geliştirilmesi
5.Esneklik /  Müşteri isteklerine uyumlu olmak
Sizleri sevgiyle selamlıyoruz.
Saygılarımızla,
 
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön